Dizi Haberleri > Hangimiz Sevmedik 8. Bölüm Fragmanı (3 Ekim Pazartesi) Yayınlandı

Hangimiz Sevmedik 8. Bölüm Fragmanı (3 Ekim Pazartesi) Yayınlandı

Hangimiz Sevmedik 8. Bölüm Fragmanı (3 Ekim Pazartesi) Yayınlandı

Trt 1 ekranlarında her hafta pazartesi günleri yayınlanan Romantik-Komedi tarzındaki Hangimiz Sevmedik 8. yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Kahkaha tufanı yeni bölümleri ile Trt 1 ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor. Münir ile Adile’nin dinmeyen yaraları kabarmıştır. Ayşen ile evlenmekten vazgeçen İlyas’ın yeni talibi kim olacak? Hangimiz Sevmedik 8. bölümü ile […]

26 Eylül 2016 - 16:54

Trt 1 ekranlarında her hafta pazartesi günleri yayınlanan Romantik-Komedi tarzındaki Hangimiz Sevmedik 8. yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Kahkaha tufanı yeni bölümleri ile Trt 1 ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor. Münir ile Adile’nin dinmeyen yaraları kabarmıştır. Ayşen ile evlenmekten vazgeçen İlyas’ın yeni talibi kim olacak? Hangimiz Sevmedik 8. bölümü ile 3 Ekim Pazartesi günü saat 20:00’da Trt 1 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Münir ile Adile geçmiş yıllarındaki acılarını dindirmek istese de yaralanmıştır. Öte yandan Ayşen ölsem evlenmem dediği İlyas istemeye gelmekten vazgeçer. İlyas ile konuşan Ayşen yolunun hep Şener’e çıktığını ima edince İlyas kaderine yenik düşmüştür. Evlenmekten vazgeçen İlyas, Ayşen’e veda eder.

Hangimiz Sevmedik 8. Bölüm Fragmanı

Dizinin Künyesi
Yapımcı; BSK Yapım
Yönetmen; Metin Balekoğlu
Senaryo; Alphan Dikmen ve Başak Angigün
Oyuncular; Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt, Mehtap Bayri, Selen Soyder, Can Yaman

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?