Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Hangimiz Sevmedik Adalet Kimdir? Konuk Oyuncu Kim? Gerçek Adı?

TRT 1’in romantik komedi dizisi Hangimiz Sevmedik’e konuk oyuncu sürprizi. Dizinin bu haftaki yeni bölümüne usta oyuncu Ayten Uncuoğlu katıldı. Konuk oyuncu olarak rol alan deneyimli oyuncu Adalet karakterine hayat verecek. Adalet, dizide ki Münir ve Şener halasıdır. 24 Mayıs 1946 Eskişehir doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro […]

Hangimiz Sevmedik Adalet Kimdir? Konuk Oyuncu Kim? Gerçek Adı?
03 Ocak 2017 - 12:58 'de eklendi.

TRT 1’in romantik komedi dizisi Hangimiz Sevmedik’e konuk oyuncu sürprizi. Dizinin bu haftaki yeni bölümüne usta oyuncu Ayten Uncuoğlu katıldı. Konuk oyuncu olarak rol alan deneyimli oyuncu Adalet karakterine hayat verecek. Adalet, dizide ki Münir ve Şener halasıdır.

24 Mayıs 1946 Eskişehir doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunlarındandır. Usta oyuncu uzun senelerdir çeşitli televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde rol aldı. Aliye dizisinde ki performansıyla büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu daha sonra rol aldığı Kavak Yelleri’nde adından sıkça söz ettirmişti.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER