Dizi Haberleri > Hanım Köylü Neden Yayınlanmadı? Bitti mi? Devam Edecek mi? Ne Zaman?

Hanım Köylü Neden Yayınlanmadı? Bitti mi? Devam Edecek mi? Ne Zaman?

Hanım Köylü Neden Yayınlanmadı? Bitti mi? Devam Edecek mi? Ne Zaman?

18 temmuz 2016 pazartesi günü yayınlanması gereken Hanım Köylü 12. yeni bölümü ülkemizde yaşanan olaylar nedeni ile yayınlanmayacaktır. Bu konu hakkında Twitter hesabından açıklama yapan yapımcı Faruk Turgut bu akşam yayınlanmayacağını ifade etmiştir. Dizinin yeni bölümü diğer hafta kaldığı yerden yayınlanması bekleniyor. Hatırlanıldığı üzere son bölümde köyde […]

18 Temmuz 2016 - 18:48

18 temmuz 2016 pazartesi günü yayınlanması gereken Hanım Köylü 12. yeni bölümü ülkemizde yaşanan olaylar nedeni ile yayınlanmayacaktır. Bu konu hakkında Twitter hesabından açıklama yapan yapımcı Faruk Turgut bu akşam yayınlanmayacağını ifade etmiştir.

Dizinin yeni bölümü diğer hafta kaldığı yerden yayınlanması bekleniyor. Hatırlanıldığı üzere son bölümde köyde yaşanan olayda Koptagel ve Ferit’in kadınları gezmeye götürmesi sonucu Nuriye ninenin kaybolması büyük kargaşaya sebep olur. Muhtarın kadınların başlarına olmadık şeylerin gelmesi sonrası haklı olduğu ortaya çıkmıştır. Fakat gezme düşkünü kadınlar Koptagel ve Ferit’in arkasında durup muhtara karşı birlik olur. Bu durumdan destek alan Ferit ve Koptagel bir gezi daha düzenlemiştir.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?