Dizi Haberleri > Hatırla Gönül 1. bölüm

Hatırla Gönül 1. bölüm

Hatırla Gönül 1. bölüm

Hatırla Gönül 1. bölüm hd izle.

12 Ekim 2015 - 08:41

Hatırla Gönül bugün 20:00’da izleyici ile buluyor. Başrollerinde Gökçe Bahadır ve Engin Öztürk’ün oynayacağı Hatırla Gönül 1. bölümü ile reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi hedefliyor. Hatırla Gönül 1. bölümü Star Tv aracaılığı ile canlı olarak izlemek için haberimizin devamına bakabilirsiniz.

HATIRLA GÖNÜL KONUSU

Gönül karakteri ile ekrana gelecek olan Gökçe Bahadır, iki erkeğin tutkulu aşkı arasında sürüklenirken, hafızasıyla birlikte tüm anılarını, kimliğini ve sevdiği adamı yitiren bir kadını canlandıracak.

Engin Öztürk ise, Yusuf rolünde kaybettiği oğlunun intikamıyla, yıllar sonra aşkı bulduğu kadının arasında tercih yapmak zorunda kalıyor.

Tekin rolünü üstlenen Onur Saylak, sahip olduğu tüm güce ve tutku dolu aşkına rağmen, sevdiği kadını kaybetmekle yüzleşince tehlikeli kararlar almanın eşiğine gelen bir adamı oynayacak.

Most Production’ın  yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan projede Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak.

STAR TV CANLI YAYIN İZLE- HATIRLA GÖNÜL

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?