Dizi Haberleri > Hayat Bazen Tatlıdır 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Hayat Bazen Tatlıdır 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Hayat Bazen Tatlıdır 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır‘ın bu akşam yayınlanan bölümünün hemen ardından son tanıtım fragmanı izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır 14. bölüm fragmanı şimdi buradan izleyebilirsiniz. Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölüm fragmanında neler olacak? Gelecek hafta yeni bölümde Gedikpaşa Lisesi’ni neler bekliyor? Hayat Cahit’in intikam planı […]

22 Ocak 2017 - 18:00

Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır‘ın bu akşam yayınlanan bölümünün hemen ardından son tanıtım fragmanı izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır 14. bölüm fragmanı şimdi buradan izleyebilirsiniz. Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölüm fragmanında neler olacak? Gelecek hafta yeni bölümde Gedikpaşa Lisesi’ni neler bekliyor?

Hayat Cahit’in intikam planı karşısında yenik düşer. Cerrah Hayat’tan habersiz onu korumak için Cahit’in karşısına dikilir. Loçko ve diğerleri kopya olayından önce ispiyonlandıklarını öğrenir. Şimdi sıra kimin ispiyonladığını bulmaktır.

Birtanem okul dışında çocuklara etüd verme teklifini kabul eder fakat Şerif’in asıl niyetinden habersizdir. Öğrenciler sayesinde Şerif’in gerçek niyetini öğrenir. Burak Gözde’yle Kartepe’de bir hafta sonu geçirmek için yer ayırtmıştır. Tahmin edemedikleri bir durum vardır ki Burak ve Gözde aynı otelde Koray ile Sevda’yı karşsında görünce şok olur.. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 29 Ocak 2017 Pazar günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Hayat Bazen Tatlıdır 14. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?