Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Hayat Bazen Tatlıdır 22. Bölüm Fragmanı Hayat Affedebilecek midir?

Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır‘ın bu akşam yayınlanan bölümünün hemen ardından son tanıtım fragmanı izleyiciye aktarıldı. Dizinin yayınlanan 22. bölüm fragmanını şimdi buradan izleyebilirsiniz. Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölüm fragmanında neler olacak? Gelecek hafta yeni bölümde Gedikpaşa Lisesi’ni neler bekliyor? Hayat, Cerrah hakkında öğrendiklerinden sonra nikah salonunu tek ederken, Cerrah ise bu sırrı ortaya çıkaran […]

Hayat Bazen Tatlıdır 22. Bölüm Fragmanı Hayat Affedebilecek midir?
19 Mart 2017 - 14:16 'de eklendi.

Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır‘ın bu akşam yayınlanan bölümünün hemen ardından son tanıtım fragmanı izleyiciye aktarıldı. Dizinin yayınlanan 22. bölüm fragmanını şimdi buradan izleyebilirsiniz. Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölüm fragmanında neler olacak? Gelecek hafta yeni bölümde Gedikpaşa Lisesi’ni neler bekliyor?

Hayat, Cerrah hakkında öğrendiklerinden sonra nikah salonunu tek ederken, Cerrah ise bu sırrı ortaya çıkaran kişinin Koray olduğunu düşünür. Ancak Koray’ın olmadığını anlayınca esrarengiz kişinin kim olduğunu araştırmaya başlar. Şerif, bu defa Bitanem’in tango teklifine karşılık vermezken ikisi de dersler esnasında pişmanlık duyar.

Koray’la Gözde’nin provasında Sevda kıskançlık krizine girer. Gözde ise bu duruma çözüm yolu üretir. Diğer yandan Hayat hoca ve 10- B sınıfı Çanakkale gezisine gider. Cerrah ise kendini affettirmek için son çare bulduğu ile Hayat’ı şaşkına uğratır. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 26 Mart 2017 Pazar günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Hayat Bazen Tatlıdır 22. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER