Dizi Haberleri > Hayat Bazen Tatlıdır 25. Bölüm Fragmanı | İşte yeni fragman!

Hayat Bazen Tatlıdır 25. Bölüm Fragmanı | İşte yeni fragman!

Hayat Bazen Tatlıdır 25. Bölüm Fragmanı | İşte yeni fragman!

Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır‘ın bu akşam yayınlanan bölümünün hemen ardından son tanıtım fragmanı izleyiciye aktarıldı. Dizinin yayınlanan 25. bölüm fragmanını şimdi buradan izleyebilirsiniz. Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölüm fragmanında neler olacak? Gelecek hafta yeni bölümde Gedikpaşa Lisesi’ni neler bekliyor? Koray ve Sevda’nın rafting kazasında […]

09 Nisan 2017 - 16:32

Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır‘ın bu akşam yayınlanan bölümünün hemen ardından son tanıtım fragmanı izleyiciye aktarıldı. Dizinin yayınlanan 25. bölüm fragmanını şimdi buradan izleyebilirsiniz. Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölüm fragmanında neler olacak? Gelecek hafta yeni bölümde Gedikpaşa Lisesi’ni neler bekliyor?

Koray ve Sevda’nın rafting kazasında kaybolmasıyla arkadaşları endişe içinde iyi haberler beklemeye başlar. Cerrah ise Tamer’le kozlarını paylaşmaya kesin kararlıdır. Ama Taner’in yeni planları bu hesaplaşma sonunda onu Hayat’a daha çok yakınlaştırır.

Öte yandan Loçko hatasını telafi etmek için bir plan hazırlar. Birtanem ise Şerif’in annesine kendisini sevdirmek için kaş yapayım derken göz çıkarır. Hayat ise kazadan büyük üzüntü duyarken, onu bekleyen kötü bir sürpriz var. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 16 Nisan 2017 Pazar günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Hayat Bazen Tatlıdır 25. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

(1 Yorum var)

  • zeynep Salgar

    hayat bazen tatldır 25 bölümü final mi kesin bilgi verin noglur lütfen ????????????

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?