Hayat Bazen Tatlıdır Hayat’ı Bekleyen Sürpriz Ne? 18. Bölüm Fragmanı

Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır‘ın bu akşam yayınlanan bölümünün hemen ardından son tanıtım fragmanı izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır 18. bölüm fragmanı şimdi buradan izleyebilirsiniz. Gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölüm fragmanında neler olacak? Gelecek hafta yeni bölümde Gedikpaşa Lisesi’ni neler bekliyor?

Hayat, Cerrah’ın evlilik teklifine karşı şaşkın tavrını saklayamaz. Koray’la Gözde, Burak ile Sevda’nın yakınlaşması üzerine şok geçirir. Bunun üstüne Gözde, Burak’ı kendisinden uzaklaştırırken, Koray ise Sevda’yı kıskandığını fak eder. Cerrah’ın Hayat’a yapmış olduğu evlenme teklifini kıskanan Birtanem daha güzelini Şerif’ten ister. Şerif bu durum karşısında Loçko ve diğerleriyle arayış içine girer.

Ama başına gelenlerden sonra bir sonuç üretemez. Diğer yandan Hayat’la Yeşim planladıkları oyunla Cerrah’ın değişip değişmeyeceğini anlamaya çalışır. Ama Hayat’ı bu oyun sonunda beklenmedik bir sürpriz bekler. Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle 26 şubat 2017 Pazar günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Hayat Bazen Tatlıdır 18. Bölüm Fragmanı

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.