Hayat Bazen Tatlıdır Sevda Ölecek mi? Öldü mü? Sevda Erginci Diziden Ayrılacak mı?

Sevilen gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır’ın 18. bölümünde şok.. Kara Sevda, Koray’a sevdiğini söyleyeceği sırada araba çarpıyor. Hızla gelen arabanın çarpmasıyla yere savrulan Sevda kanlar içinde yerde kalıyor. Kara Sevda ölecek midir? Kara Sevda karakterine hayat veren Sevda Erginci diziden mi ayrılıyor? İşte açıklayıcı detaylar..

Koray’la yeni bir yola giren Kara Sevda gerçekleri açıklayacağı esnada arabanın çarpması ile yere savruluyor. Aldığı darbe ile ölüm kalım savaşı veren Sevda kurtulacak mıdır? İzleyicinin merakta kaldığı noktaya gelirsek eğer Sevda Erginci diziden ayrılmayacak. Senaryo gereği Sevda’ya araba çarpıyor.

Star Tv’nin yeni dizisi Hayat Bazen Tatlıdır oyuncularından Kara Sevda’yı tanıyalım. Son olarak Karagül dizisinde Ayşe karakterine hayat veren Sevda Erginci yeni sezonda Hayat Bazen Tatlıdır dizisine hayat veriyor. Genç oyuncu dizide Kara Sevda karakteriyle rol almaktadır.

Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu, 3 Ekim 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda tiyatro oyunculuğuyla ilgilenen Sevda Erginci, çocuk tiyatrosunda oyunculuk ile tanıştı. daha sonradan bir buçuk yıl boyunca oyunculuk eğitimleri aldı. Oyunculuk kariyerine ünlü oyuncuların yer aldığı Koyu Kırmızı dizisiyle başlangıç yaptı. Ekranlar onu Karagül dizisinin Ayşe’si olarak tanıdı.

hayat-bazen-sevda-erginci-kimdir

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.