Dizi Haberleri > Hayat Bazen Tatlıdır Yıldız Asyalı Kimdir?

Hayat Bazen Tatlıdır Yıldız Asyalı Kimdir?

Hayat Bazen Tatlıdır Yıldız Asyalı Kimdir?

Star Tv’nin gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır‘a yeni oyuncu sürprizi. Her hafta pazar günleri yayınlanan gençlik dizisine Hayat Bilgisi’nde Rüya karakterini canlandıran Yıldız Asyalı dahil oldu. 17 Eylül 1980 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamladı. Kanal D Çocuk Kulübü sunuculuğunu […]

10 Ocak 2017 - 17:29

Star Tv’nin gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır‘a yeni oyuncu sürprizi. Her hafta pazar günleri yayınlanan gençlik dizisine Hayat Bilgisi’nde Rüya karakterini canlandıran Yıldız Asyalı dahil oldu.

17 Eylül 1980 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamladı. Kanal D Çocuk Kulübü sunuculuğunu üstlenerek televizyon dünyasında ki ilk kariyerine adım attı.

Haluk Bilginer, Savaş Ay ve Billur Kalkavan’ın başrollerini paylaştığı Eyvah Babam adlı televizyon dizisiyle de oyunculuk kariyerine başlangıç yaptı. Ardından rol aldığı Hayat Bilgisi dizisiyle ekranlarda tanındı. Dolu Dizgin Yıllar, Pulsar, Kanıt ve Asayiş Berkkemal gibi projelerde rol aldıktan sonra uzun bir süre dizi kariyerine ara verdi.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?