Dizi Haberleri > Hayat Şarkısı 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 4 Ekim

Hayat Şarkısı 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 4 Ekim

Hayat Şarkısı 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 4 Ekim

Kanal D’nin geçen sezonun ardından yeniden ekranlara taşıdığı sürükleyici dram hikayesi türündeki Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölümü bitiminden hemen sonra 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın ve Seray Gözler‘in başrollerini paylaştığı Hayat Şarkısı dizisinde yeni gelişmeler yeni sezonda da merak uyandırmaya devam ediyor. […]

27 Eylül 2016 - 22:28

Kanal D’nin geçen sezonun ardından yeniden ekranlara taşıdığı sürükleyici dram hikayesi türündeki Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölümü bitiminden hemen sonra 24. bölüm fragmanı yayınlandı.

Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın ve Seray Gözler‘in başrollerini paylaştığı Hayat Şarkısı dizisinde yeni gelişmeler yeni sezonda da merak uyandırmaya devam ediyor. İzleyicinin merakta kaldığı bölümün ardından sır perdesi yeni bölüm fragmanında aralanıyor. Hayat Şarkısı 24. yeni bölümü ile Ekim Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20.00’de sizlerle olacaktır.

Kerim’in yerini sonunda bulan Hülya, geri dönmesi  ve hayatından çıkması gerektiğini söyleyen Kerim tarafından tepki ile karşılanır. Öte yandan Filiz’i sonunda ikna eden Nurgül, Mehmet’in velayetini almak için adım atmıştır.

Ancak davayı açabilmesi için tek bir gerçek vardır. Oda Mehmet’in annesi oluğunu ispatlamasıdır. Kararlı olan Filiz kararından vazgeçmeden oğlunun velayetini almak için her şeyi yapacaktır.

Hayat Şarkısı 24. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?