Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Hayat Şarkısı 27. Bölüm Fragmanı 25 Ekim Salı Yeni Bölüm

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı 27. bölüm fragmanı an itibarıyla sitemize eklenmiştir. Geçen sezonun ardından yeni sezonda daha çok ilgi gören dizide yeni gelişmeler fragmanla aydınlanıyor. Dizinin son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Velayet savaşı başlatan Filiz için beklenen haber gelir. Dna tespiti için yapılan araştırmalar sonucu Filiz’le […]

Hayat Şarkısı 27. Bölüm Fragmanı 25 Ekim Salı Yeni Bölüm
18 Ekim 2016 - 23:15 'de eklendi.

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı 27. bölüm fragmanı an itibarıyla sitemize eklenmiştir. Geçen sezonun ardından yeni sezonda daha çok ilgi gören dizide yeni gelişmeler fragmanla aydınlanıyor. Dizinin son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Velayet savaşı başlatan Filiz için beklenen haber gelir. Dna tespiti için yapılan araştırmalar sonucu Filiz’le Mehmet’in Dna’sı uyuşur.Bu sonucun ardından nüfusta kayıtlı olan anne adı Hülya yerine Filiz olacaktır. Karar belli olduktan sonra Hülya bu sonuca tepki gösterir.

Bayram ve Kerim‘e olan güvenini kaybeden Hülya, kendi yöntemleri ile kontrolü eline alır. Konuşmak için gittiği Filiz’i kutlama yaparken gören Hülya adeta çıldırır. Kontrolden çıkan Hülya, bir anlık bile tereddüt etmeden arabasını Filiz’in üzerine doğru sürer. Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın ve Seray Gözler‘in başrollerini paylaştığı Hayat Şarkısı 27. bölümüyle 25 Ekim Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20.00’da sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 27. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER