Dizi Haberleri > Hayat Şarkısı 38. Bölüm Fragmanı 17 ocak Salı

Hayat Şarkısı 38. Bölüm Fragmanı 17 ocak Salı

Hayat Şarkısı 38. Bölüm Fragmanı 17 ocak Salı

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 38. bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyin. Cevher ailesi tatil dönüşünde beklenmedik bir manzarayla karşılaşır. Yep yeni kararlar alan Hülya Kerim ile yollarını ayırıyor. Hülya’nın Kerim’e […]

10 Ocak 2017 - 11:16

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 38. bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyin.

Cevher ailesi tatil dönüşünde beklenmedik bir manzarayla karşılaşır. Yep yeni kararlar alan Hülya Kerim ile yollarını ayırıyor. Hülya’nın Kerim’e yazdığı içerisinde Bahar’ın kendi kızı olduğunu itiraf ettiği mektup Aysel’in eline geçer. Aysel bu mektubu kötü amellerine alet eder. Ailenin Kerim ve Hülya’yı barıştırma çabaları işe yaramaz. Hülya ilk kez umutlarından ve hayallerinden vazgeçmiş görünmektedir.Sevilen dizi Hayat Şarkısı yeni bölümüyle 17 Ocak Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20.00’da sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 38. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?