Dizi Haberleri > Hayat Şarkısı 39. Bölüm Fragmanı ve Özeti | 24 Ocak Salı

Hayat Şarkısı 39. Bölüm Fragmanı ve Özeti | 24 Ocak Salı

Hayat Şarkısı 39. Bölüm Fragmanı ve Özeti | 24 Ocak Salı

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 39. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler.. Kaçırılan Kerim ve Hülya’nın henüz neden kaçırıldığı hakkında bir bilgi ortaya çıkmazken, Cevher Ailesi ise ikilinin barışmak […]

17 Ocak 2017 - 19:13

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 39. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler..

Kaçırılan Kerim ve Hülya’nın henüz neden kaçırıldığı hakkında bir bilgi ortaya çıkmazken, Cevher Ailesi ise ikilinin barışmak adına bir anda ortadan yok olduklarına kanaat getirir. Sır perdesini aralayan Kerim ve Hülya ise hesabı Melek’ten soracaktır. Ama Hüseyin tarafından suç üstü yakalanırlar.

Öte yandan dağ evinde atışmaları devam eden Kerim ve Hülya’yı, Mahir ile Hüseyin aramaya başlar. İkilinin izine ulaşmaya çalışan Hüseyin ve Mahir güçlerini birleştirmiştir. Kerim ve Hülya aralarındaki ilişkiyi yeniden sorgularken diğer yandan da dağ evinden kurtulmak için çabalarlar. Sevilen dizi Hayat Şarkısı yeni bölümüyle 24 Ocak Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20.00’da sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 39. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?