Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Hayat Şarkısı 40. Bölüm Fragmanı 31 Ocak Salı | Gelecek Bölüm

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 40. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler.. Mahir ve Zeynep’in basında çıkan Berlin kaçamağını öğrenen Cevher ailesinde Hülya’nın Zeynep’i korumak adına söylediği yalanlar yüzünden başı sıkışır. Yurt dışına çalışmak için gitmeye hazırlanan Kerim’in giderken […]

Hayat Şarkısı 40. Bölüm Fragmanı 31 Ocak Salı | Gelecek Bölüm
24 Ocak 2017 - 13:30 'de eklendi.

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 40. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler..

Mahir ve Zeynep’in basında çıkan Berlin kaçamağını öğrenen Cevher ailesinde Hülya’nın Zeynep’i korumak adına söylediği yalanlar yüzünden başı sıkışır. Yurt dışına çalışmak için gitmeye hazırlanan Kerim’in giderken oğlunu da alıp gideceğini söylediğinde Hülya için harekete geçme zamanıdır. Hülya, Mahir’le iş birliği yaparak bu durumu engellemek için çabalar.

Hülya’nın boşanma çabaları üzerine Kerim cephesinde maddi talep edilmeyeceği beyan edilir. Bahar’ı kendi velayetine geçirmek isteyen Hülya’nın bu durumu ablası ile tartışması Melek’in psikolojikmen çöküş yaşamasına sebep olur. Sevilen dizi Hayat Şarkısı yeni bölümüyle 31 Ocak Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20.00’da sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 40. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER