Dizi Haberleri > Hayat Şarkısı 41. Bölüm Fragmanı HD izle | 7 Şubat Salı

Hayat Şarkısı 41. Bölüm Fragmanı HD izle | 7 Şubat Salı

Hayat Şarkısı 41. Bölüm Fragmanı HD izle | 7 Şubat Salı

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 41. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler.. Hülya, Hazer tarafından apar topar hastaneye getirilir. Mahir, Melek ve Zeynep haberi duyunca hastaneye koşar. Her zaman […]

30 Ocak 2017 - 16:45

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 41. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler..

Hülya, Hazer tarafından apar topar hastaneye getirilir. Mahir, Melek ve Zeynep haberi duyunca hastaneye koşar. Her zaman olduğu gibi Mahir yine ilk başta Hülya’nın yanına koşandır. Diğer yandan Hülya’nın sırları açığa çıktıktan sonra Cevher Ailesi bir şokta Kerim’in kaybolması haberini aldığında yaşar.

Cevher Ailesi, Kerim’in derdine düşerken Hülya’ya hastanede de çiçekler gelmeye devam ediyordur. Ancak gizemini koruyan çiçeklerin kimin gönderdiğine dair şüpheler başlamıştır. Sevilen dizi Hayat Şarkısı yeni bölümüyle 7 Şubat Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20.00’da sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 41. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?