Dizi Haberleri > Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı Mahir Ölecek mi? Öldü mü?

Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı Mahir Ölecek mi? Öldü mü?

Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı Mahir Ölecek mi? Öldü mü?

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 44. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler.. Aynı zamanda Hüseyin’e saldırı düzenlenmesi ve Melek’in evine birileri tarafından girilmesi üstüne Cevher ailesi aynı çatı altında […]

21 Şubat 2017 - 17:23

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 44. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler..

Aynı zamanda Hüseyin’e saldırı düzenlenmesi ve Melek’in evine birileri tarafından girilmesi üstüne Cevher ailesi aynı çatı altında toplanır. Kerim, Hülya ile yeniden bir arada olurken bu fırsatı değerlendirmekte karar kılar ve karısının sevgisini kazanmanın yollarını aramaya başlar.

Ama bu durumun ne kadar kolay olmayacağı bilinci altında olduğunu kısa süre sonra öğrenecektir. Filiz’in yeniden geri dönüşü bir süre duraksayan saldırıların tekrardan başlaması ve Cevher’lerin üst üste alacağı haberler ile sarsıntı yaşaması aileyi derinden etkiler. Sevilen dizi Hayat Şarkısı yeni bölümüyle 28 Şubat Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20.00’da sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?