Dizi Haberleri > Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı Mahkeme Kararı Sonuçlandı mı?

Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı Mahkeme Kararı Sonuçlandı mı?

Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı Mahkeme Kararı Sonuçlandı mı?

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 45. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler.. Kerim ve Hülya mahkemede karşı karşıya geliyor. Konaktakiler ise mahkemeden çıkacak kararı büyük bir merakla bekliyor. Hatice […]

28 Şubat 2017 - 13:47

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 45. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler..

Kerim ve Hülya mahkemede karşı karşıya geliyor. Konaktakiler ise mahkemeden çıkacak kararı büyük bir merakla bekliyor. Hatice hala, Bayram’ın Kerim ve Hülya’yı kaçırttığı sırrını kimseyle paylaşamadığı için sıkıntı çekerken, Bayram işlediği suçu itiraf etme kararı alır.

Öte yandan Hazer’in eski eşi, Zeynep ve Hülya’ya tacizde bulunur. Olup bitenden rahatsızlık duyan Hülya, konuşmaya gittiği yerde Hazer’in kendisini nereden tanıdığı bilgisine ulaşır. Sevilen dizi Hayat Şarkısı yeni bölümüyle 7 Mart Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20.00’da sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?