Dizi Haberleri > Hayat Şarkısı 51. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Hayat Şarkısı 51. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Hayat Şarkısı 51. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı’nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 51. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler.. Uzun zamandır Mahir’le ara vermiş olduğu operasyonlara geri dönüş yapan Hülya’nın ayrıca ev kadınlığıyla imtihanı da sürmektedir. Hülya’nın […]

18 Nisan 2017 - 15:01

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı’nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 51. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler..

Uzun zamandır Mahir’le ara vermiş olduğu operasyonlara geri dönüş yapan Hülya’nın ayrıca ev kadınlığıyla imtihanı da sürmektedir. Hülya’nın eve döndürme çabalarını fark eden Bayram ise hesap sormak için Hülya ile karşı karşıya gelir.

Diğer yandan Cevher ailesi Hazer’in planı ile derinden etkilenmiş ve sahip oldukları bütün her şeylerini kaybetme noktasına gelmiştir. Acaba Cevher ailesi Hazer’in sinsi planına karşılık nasıl bir atakta bulunacak? Sevilen dizi Hayat Şarkısı yeni bölümüyle 25 Nisan Salı eski gününde saat 20.00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 51. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?