Dizi Haberleri > Hayat Şarkısı Cevher Ailesi Şimdi Ne Yapacak? 43. Bölüm Fragmanı

Hayat Şarkısı Cevher Ailesi Şimdi Ne Yapacak? 43. Bölüm Fragmanı

Hayat Şarkısı Cevher Ailesi Şimdi Ne Yapacak? 43. Bölüm Fragmanı

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 43. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler.. Cem’i gördüğünü anlatmaya çalışan Melek’in tüm çabaları kimseyi inandırmaya yetmez.Öte yandan Mahir, mirasla sokak çocukları için çocuk […]

14 Şubat 2017 - 14:57

Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Hayat Şarkısı‘nda izleyicinin beklediği yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı’nda gelecek hafta neler olacak? Meraklı bekleyişin sonlandığı Hayat Şarkısı 43. bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi Seyirler..

Cem’i gördüğünü anlatmaya çalışan Melek’in tüm çabaları kimseyi inandırmaya yetmez.Öte yandan Mahir, mirasla sokak çocukları için çocuk merkezi açmaya karar verir. Mahir’e destek ise ummadığı bir yerden gelir. Melek’in rahatsızlığı nüksedince Hüseyin çocuklara tehlike yaratacağından Melek’i kliniğe yatırır. Fakat Hüseyin vicdan azabı duymuştur ve aşırı pişmandır.

Kerim’le Hülya’nın gidişatı her gün kötüye giderken, ilk başta karşı çıksa da boşanmaya Kerim’de razı olur. Gizemli yabancının atağa geçmesiyle Cevher’ler üst üste darbeler yiyecektir. Sevilen dizi Hayat Şarkısı yeni bölümüyle 21 Şubat Salı günü Kanal D ekranlarında saat 20.00’da sizlerle olacak.

Hayat Şarkısı 43. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?