Dizi Haberleri > Hayat Şarkısı Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon Yayın Tarihi

Hayat Şarkısı Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon Yayın Tarihi

Hayat Şarkısı Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon Yayın Tarihi

Başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Hayat Şarkısı dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. İlk sezonun izleyiciler tarafından çok beğenilmesiyle devam kararı alan dizinin yeni sezonda da Kanal D ekranlarında yer alacağı kesinleşti. Hayat Şarkısı yeni sezon ilk bölümünden itibaren 20 Eylül 2016 […]

02 Eylül 2016 - 12:15

Başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Hayat Şarkısı dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu.

İlk sezonun izleyiciler tarafından çok beğenilmesiyle devam kararı alan dizinin yeni sezonda da Kanal D ekranlarında yer alacağı kesinleşti. Hayat Şarkısı yeni sezon ilk bölümünden itibaren 20 Eylül 2016 Salı günü yayın hayatına girecektir.

Yapımcılığını Most Production’un üstlendiği dizinin yeni sezonda bomba etkisi yaratacağı düşünülüyor. Yeni sezona yenilikler katacak olan Hayat Şarkısı ekibi reytinglerde üst sıralarda yer almak için çalışmalarını sürdürüyor.

Hayat Şarkısı 2016-2017 Yeni Sezon Başlama Tarihi

Hayat Şarkısı 2. sezon ilk bölümünden itibaren 20 Eylül 2016 Salı günü Saat 20:00’da Kanal D ekranlarında sizlerle olacaktır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?