Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Hızır Ali Çakırbeyli Kimdir? EDHO Hızır Ali Kim?

Popüler dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar kadrosuna katılan Yalçın Hafızoğlu, dizinin izleyicileri tarafından merak konusu olmuştu. Ceylan’ın oğlu Hızır Ali Çakırbeyli olarak diziye katılan Yalçın Hafızoğlu diziye yeni bir heyecan kattı. Yakışıklı oyuncunun merak edilen bilgilerini buradan öğrenebilirsiniz. 1 Ocak 1989 İstanbul doğumlu Türk oyuncu ve Shall We ve Alchera adlı gruplarda bateri çalmaktadır. Eğitimini Kocaeli Üniversitesi Çevre […]

Hızır Ali Çakırbeyli Kimdir? EDHO Hızır Ali Kim?
01 Aralık 2016 - 14:30 'de eklendi.

Popüler dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar kadrosuna katılan Yalçın Hafızoğlu, dizinin izleyicileri tarafından merak konusu olmuştu. Ceylan’ın oğlu Hızır Ali Çakırbeyli olarak diziye katılan Yalçın Hafızoğlu diziye yeni bir heyecan kattı. Yakışıklı oyuncunun merak edilen bilgilerini buradan öğrenebilirsiniz.

1 Ocak 1989 İstanbul doğumlu Türk oyuncu ve Shall We ve Alchera adlı gruplarda bateri çalmaktadır. Eğitimini Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde 2012 senesinde tamamladı. 2000 senesinde Yücel Berrak tarafından bateri eğitimi aldı. Daha sonra Shall We ve Alchera gruplarında bateri çalmaya başladı. Birçok kişiden oyunculuk eğitimleri alarak oyunculuk kariyerine adım attı. İlk olarak Kiralık Aşk dizisiyle kariyerine başlangıç yaptı. Sonrasında Keşif adlı sinema filminde Roy karakterine hayat verdi.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER