Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

İçerde 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Alyanak Kurtulabilecek mi? 5 Aralık Yeni Bölüm

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 12. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Alyanak, kaşla göz arasında Davut’a görünmeden kaçar. Alyanak’ın hayatta kalabilmesi için plan yapması gerekir. Diğer yandan Köstenceli Akın […]

İçerde 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Alyanak Kurtulabilecek mi? 5 Aralık Yeni Bölüm
28 Kasım 2016 - 22:41 'de eklendi.

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 12. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz.

Alyanak, kaşla göz arasında Davut’a görünmeden kaçar. Alyanak’ın hayatta kalabilmesi için plan yapması gerekir. Diğer yandan Köstenceli Akın Işık‘ın öldürüldüğünü Yusuf öğrenir. Ancak Celal’in öldürdüğüne dair ortada hiçbir iz yoktur. Yusuf komiser Alyanak‘ın görgü tanığı olduğunu düşünerekten peşine düşer.

Yüzüklü adam Çoşkun yeniden belirmiştir. Eylem’i ortaya atarak Celal’in kuyusunu kazmayı planlar. Fakat Eylem, Mert’e durumu bildirir. Mert ise Füsun için Umut’u bulmaya çalışır. Ayrıca Çoşkun’un ölmediğini öğrenir. Sarp ile Mert’in yolu beklenmedik bir yerde birleşir. İçerde 12. yeni bölümüyle 5 Aralık‘da Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

İçerde 12. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER