Dizi Haberleri > İçerde 2. Bölüm Fragmanı 26 Eylül Yeni Bölüm Fragman

İçerde 2. Bölüm Fragmanı 26 Eylül Yeni Bölüm Fragman

İçerde 2. Bölüm Fragmanı 26 Eylül Yeni Bölüm Fragman

Yeni sezonun en güçlü yapıtı olan İçerde dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Büyük umutlarla hazırlanan yeni sezonda en çok iddia yaratan Çağatay Ulusoy‘lu ve Aras Bulut İynemli‘li İçerde dizisi gümbür gümbür geldi. Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan İçerde dizisi genel izleyici kitlesi tarafından tam […]

19 Eylül 2016 - 21:58

Yeni sezonun en güçlü yapıtı olan İçerde dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Büyük umutlarla hazırlanan yeni sezonda en çok iddia yaratan Çağatay Ulusoy‘lu ve Aras Bulut İynemli‘li İçerde dizisi gümbür gümbür geldi. Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan İçerde dizisi genel izleyici kitlesi tarafından tam not aldı. Birinci bölümde olduğu gibi 2. bölüm fragmanı da oldukça iddialı görülüyor. İçerde 26 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 20:00’da Show Tv ekranlarında 2. bölümüyle sizlerle olacaktır.

İçerde İlk Bölümünde Neler Oldu Neler Yaşandı?

Kardeş olduklarından habersiz olan Mert ve Sarp Polis okulu öğrencisi olarak ilk izlenimlerini vermişti. Polis Akademisi mezunu olmasına bir hafta okuldan atılan Sarp, mezuniyet günü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf’a silah çekmişti. Gelişen olaylarda Sarp kendini hapishanede bulmuştu.

İçerde Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri Hakkındaki Haberleri İçin Tıklayınız.

İçerde 2. Bölüm Fragmanı

İçerde Sarp Dövüş Sahnesi

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?