Dizi Haberleri > İçerde 20. Bölüm Fragmanı 6 Şubat 2017 | Gelecek Bölüm

İçerde 20. Bölüm Fragmanı 6 Şubat 2017 | Gelecek Bölüm

İçerde 20. Bölüm Fragmanı 6 Şubat 2017 | Gelecek Bölüm

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 20. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Celal’in gerçek kızı olduğunu öğrenen Melek, […]

30 Ocak 2017 - 11:27

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 20. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Celal’in gerçek kızı olduğunu öğrenen Melek, üstüne üstelik annesinin katili olduğunu öğrenmesiyle artık hayatında olmasını istemez. Bunun üstüne annesinin yakınlarını aramakta kendini bulur. Diğer yandan Coşkun’un öldüğünü zanneden Mert artık ailesini bulamayacağını düşünür. Mert, öldü sandığı Coşkun’un hesabını Celal babadan soracaktır. Ayrıca Sarp’a çok öfkeli olan Mert ceza kesmeye kesin kararlıdır.

Celal ve Sarp’ın ölmesi için tehlike yaratan Yaşar, Füsun’un dükkanına silahlı saldırı düzenlenmesini ister. Füsun’un dükkanına yapılan silahlı saldırının ardından Eylem ve Füsun dahi herkesin hayatı tehlike altındadır. İçerde 20. yeni bölümüyle 6 Şubat‘ta Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 20. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?