Dizi Haberleri > İçerde 24. Bölüm Fragmanı Melek’in İlk Müşterisi Kim?

İçerde 24. Bölüm Fragmanı Melek’in İlk Müşterisi Kim?

İçerde 24. Bölüm Fragmanı Melek’in İlk Müşterisi Kim?

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 24. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Yusuf Müdür ve Sarp kumarhane baskınına […]

27 Şubat 2017 - 13:04

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 24. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Yusuf Müdür ve Sarp kumarhane baskınına giden polislerden birinin Celal’a çalışmakta olduğunu anlar. Bu kişi her kimse mutlaka bulmaları gerekmektedir. Öte yandan Celal’ın yeni iş yapacağı Handan ile de yakın ilişkiler kurmaları lazımdır. Celal ve Handan adına böylece yolun sonu görünecektir. Yusuf Müdür organizenin içindeki herkesi sorguya çeker. Sorgunun ardından tek bir kişi şüpheli olarak görünür.

Diğer yandan ise Eylem çoktan Mert’in muhbir olduğu bilgisine inanırken, Sarp’ın Celal’in yüzüne başının belada olduğundan endişe duyar. Eylem, bu durum karşısında Mert’in yardımına ihtiyaç duyar. Melek ise kendine göre uygun bir avukatlık bürosu açar. Artık Celal adına çalışmayacaktır. Ancak kirli işlerden kurtulması pek mümkün olmayacaktır. İçerde 24. yeni bölümüyle 6 Mart‘ta Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 24. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?