Dizi Haberleri > İçerde 25. Bölüm Fragmanı Şevko Öldümü Ölecek mi?

İçerde 25. Bölüm Fragmanı Şevko Öldümü Ölecek mi?

İçerde 25. Bölüm Fragmanı Şevko Öldümü Ölecek mi?

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 25. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Sarp’ın Tahsin’i vurmasıyla Handan ile Celal’in […]

06 Mart 2017 - 23:17

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 25. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Sarp’ın Tahsin’i vurmasıyla Handan ile Celal’in ortaklığı kesinlik kazanır. Yusuf Müdür için bu ortak işin önemi büyüktür. Yusuf Müdür, Celal ve Handan’ın ortaklaşa gerçekleştirecekleri sevkiyatı öğrenip baskınla ikisini de tutuklamayı hedefler.

Öte yandan Mert iyice köşeye sıkışıyordur. Mert’in Celal’e çalıştığı artık belli olmak üzeredir. Celal’in geçmişten gelen düşmanı Celal’e büyük tehlike yaratmaya başlamıştır. İçerde 25. yeni bölümüyle 13 Mart’ta Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 25. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?