Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

İçerde 27. Bölüm Fragmanı Kudret Tek Kurtulacak mı?

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 27. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Mert’i tuzağa çeken Kudret onun Celal’e çalıştığını düşünür. Ancak emin olması gerekmektedir. Bu yüzden Mert ve […]

İçerde 27. Bölüm Fragmanı Kudret Tek Kurtulacak mı?
20 Mart 2017 - 14:40 'de eklendi.

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 27. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Mert’i tuzağa çeken Kudret onun Celal’e çalıştığını düşünür. Ancak emin olması gerekmektedir. Bu yüzden Mert ve Celal’e karşı bir plan yapar. Füsun ise artık olaylara dışarıdan bakmayıp Sarp’ı Celal’in elinden kötülüklerinden için harekete geçer. Celal’in mahalleye geldiği sırada kendini kaybeden Füsun, eline bıçağı kaptığı gibi üstüne yürür.

Diğer yandan Kudret’le Celal’in mahallede ki karşılaşması sırasında aralarında geçen gerilim mahalleliyi korkutur. Celal, Kudret için büyük bir sürpriz hazırlarken, Kudret Sönmez Tek hayatta kalabilecek midir? İçerde 27. yeni bölümüyle 27 Mart’ta Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 27. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER