Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

İçerde 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İşte nefes kesen yeni tanıtım;

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. Etkileyici son bölümün hemen ardından İçerde 31. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Sarp’la Mert kardeş olduklarını öğrenebilecek midir? Coşkun’u konuşturan Melek gerçeği öğrenmiştir. Celal’den hesap soran Melek, gerçeği anlatmak için Sarp’la […]

İçerde 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İşte nefes kesen yeni tanıtım;
17 Nisan 2017 - 19:35 'de eklendi.

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. Etkileyici son bölümün hemen ardından İçerde 31. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Sarp’la Mert kardeş olduklarını öğrenebilecek midir? Coşkun’u konuşturan Melek gerçeği öğrenmiştir. Celal’den hesap soran Melek, gerçeği anlatmak için Sarp’la buluşacaktır. Ancak Celal, Sarp’la Mert’in kardeş olduğunun ortaya çıkmaması için savaşını sürdürecektir.

Celal Duman, gerçeklerin ortaya çıkmaması için kimden yardım isteyecektir? Öte yandan Serkan’ı görevlendiren Kudret, Mert’le Sarp’ın ölmesini ister. Birbirinden habersiz olan iki kardeşin hayatları tehlikede olmasına rağmen ilk kez gerçeğe çok yaklaşmışlardır. Acaba Melek gerçeği Sarp’a anlatabilecek midir? İçerde 31. yeni bölümüyle 24 Nisan’da Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 31. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER