Dizi Haberleri > İçerde 4. Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı 19 Eylül Pazartesi Show Tv

İçerde 4. Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı 19 Eylül Pazartesi Show Tv

İçerde 4. Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı 19 Eylül Pazartesi Show Tv

Çok yakında Show Tv ekranlarında başlayacak olan İçerde dizisi yeni sezona damga vuracak iddialı bir fragman daha yayınladı. Sezonun en güçlü kadrosundan oluşan İçerde dizisinde geri sayım başladı. Polisiye ve Suç tadında ki dizide ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy yeni sezonda yeni stiliyle ekranların başına geliyor. […]

16 Eylül 2016 - 20:05

Çok yakında Show Tv ekranlarında başlayacak olan İçerde dizisi yeni sezona damga vuracak iddialı bir fragman daha yayınladı. Sezonun en güçlü kadrosundan oluşan İçerde dizisinde geri sayım başladı. Polisiye ve Suç tadında ki dizide ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy yeni sezonda yeni stiliyle ekranların başına geliyor.

Birbirinden habersiz iki öz kardeş aynı Polis Okulun’dan mezun olacaktır. Biri birinci bitirirken diğeri okulun ikincisi olur. İki kardeşin birbirlerine zıt tavırlarıyla okuldaki ve devamındaki aksiyon sahnelerine şahit olacaksınız.

Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu ve Mustafa Uğurlu‘nun başrollerini paylaştığı 2016-2017 yeni sezon dizisi 19 Eylül Pazartesi günü saat 20:00’da ilk bölümünden itibaren Show Tv’de başlıyor.

İçerde 1. Bölüm 4. Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?