Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

İçerde Barış Kimdir Deniz Gürzumar Yeni Dizisi

Yeni sezona iddialı giriş yapan Show Tv dizisi İçerde‘ye Deniz Gürzumar dahil oldu. 2016-2017 yeni sezonun en çok iddia yaratan dizilerinden İçerde kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. 4 bölüm yayın hayatına geçiren İçerde dizisine 5. bölüm itibarıyla Barış karakteri dahil oldu. Barış, Füsun’un lokantasında işe başlıyor. Füsun, anne şefkatiyle Barış’a yakınlık gösterecek. Kaybolan oğlu Umut’un yerine Barış’ı […]

İçerde Barış Kimdir Deniz Gürzumar Yeni Dizisi
18 Ekim 2016 - 10:48 'de eklendi.

Yeni sezona iddialı giriş yapan Show Tv dizisi İçerde‘ye Deniz Gürzumar dahil oldu. 2016-2017 yeni sezonun en çok iddia yaratan dizilerinden İçerde kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. 4 bölüm yayın hayatına geçiren İçerde dizisine 5. bölüm itibarıyla Barış karakteri dahil oldu. Barış, Füsun’un lokantasında işe başlıyor. Füsun, anne şefkatiyle Barış’a yakınlık gösterecek. Kaybolan oğlu Umut’un yerine Barış’ı bağrına basacak.

Türk Sinema ve dizi oyuncusu 12 Mayıs 1990 Ankara doğumludur. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 2008 yılında Gece Gündüz dizisiyle oyunculuğa başladı. Genç oyuncu daha sonra Beni Böyle Sev ile Merhamet dizileriyle adını duyurdu.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER