Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

İçerde Celal Baba Öldü mü Ölecek mi? Çetin Tekindor Diziden Ayrılıyor mu?

Ekranların popüler dizisi İçerde’nin yeni bölümünde Kebapçı Celal ölüyor mu? Ünlü oyuncu Çetin Tekindor’un hayat verdiği mafya babası rolündeki Kebapçı Celal Duman ölecek mi? Sarp’ın annesi Füsun, Sarp için Celal Duman’ı bıçaklıyor. Celal Duman hapisten kurtulduktan sonra gerçekleri öğrenen Füsun, oğlu için elini kana buluyor. Ancak Celal Duman aldığı darbe sonucu ufak bir sıyrıkla ölümden dönüyor. Anlaşılan […]

İçerde Celal Baba Öldü mü Ölecek mi? Çetin Tekindor Diziden Ayrılıyor mu?
17 Mart 2017 - 23:19 'de eklendi.

Ekranların popüler dizisi İçerde’nin yeni bölümünde Kebapçı Celal ölüyor mu? Ünlü oyuncu Çetin Tekindor’un hayat verdiği mafya babası rolündeki Kebapçı Celal Duman ölecek mi?

Sarp’ın annesi Füsun, Sarp için Celal Duman’ı bıçaklıyor. Celal Duman hapisten kurtulduktan sonra gerçekleri öğrenen Füsun, oğlu için elini kana buluyor. Ancak Celal Duman aldığı darbe sonucu ufak bir sıyrıkla ölümden dönüyor. Anlaşılan o ki Celal Baba ölmeyecek.

Usta oyuncu Çetin Tekindor yeni sezonda İçerde dizisi kadrosunda yer alıyor. En son Karadayı dizisinde rol alan Çetin Tekindor 2016-2017 yeni sezonunda en iddialı yapımda rol alıyor. Dizide mafya babasını canlandırmakta olan Çetin Tekindor, Kebapçı Celal Duman karakterine hayat veriyor.

Çetin Tekindor, 16 Temmuz 1945 senesinde Sivas’da doğmuştur. Ankara Devlet Konservatuarı mezunu olan Tekindor kariyerine tiyatro oyunculuğu yaparak başlangıç yaptı. Usta oyuncu bir çok dizi ve filmlerde rol aldığı bu zamana kadar adından sıkça söz ettirdi. En son Karadayı dizisinde 3 sezon rol alan başarılı oyuncu Nazif Kara karakterine hayat vermişti.

icerde-celal-cetin-tekindor-kimdir

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER