Dizi Haberleri > İçerde Davut (Rıza Kocaoğlu) Kimdir? Dizideki Rolü Nedir?

İçerde Davut (Rıza Kocaoğlu) Kimdir? Dizideki Rolü Nedir?

İçerde Davut (Rıza Kocaoğlu) Kimdir? Dizideki Rolü Nedir?

Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu’nun yazdığı Uluç Bayraktar’ın yönetmen koltuğunda oturacağı yeni dizi İçerde‘nin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve  Bensu Soral gibi ünlü isimleri kadrosuna katan İçerde dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Güçlü bir kadro kuran […]

26 Temmuz 2016 - 13:39

Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu’nun yazdığı Uluç Bayraktar’ın yönetmen koltuğunda oturacağı yeni dizi İçerde‘nin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve  Bensu Soral gibi ünlü isimleri kadrosuna katan İçerde dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Güçlü bir kadro kuran ekibe Rıza Kocaoğlu dahil edildi. Son olarak İstanbul Sokakları dizisinde rol alan Rıza Kocaoğlu kötü adamı canlandırmıştı.

Rıza Kocaoğlu Kimdir?

Ekranların sevilen yüzü Rıca Kocaoğlu 9 Mart 1979 yılında İzmir’de doğdu. 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunu Kocaoğlu ilk sinema hayatına atıldığı Bana Şans Dile ile Şile Büyülü Fener Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü. Bir çok dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncu Kuzey Güney, Karadayı ve Ezel gibi önemli dizilere de hayat vermiştir.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?