Dizi Haberleri > İçerde Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta?

İçerde Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta?

İçerde Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta?

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Yasemin Allen, Rıza Kocaoğlu ve Mustafa Uğurlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı İçerde dizisi ne zaman, hangi kanalda, hangi gün ve saat kaçta bu akşam var mı? İşte detaylar.. İçerde 27. yeni bölümü bu akşam 21:00’da başlayacak. Cumhurbaşkanı Gündem Özel yayınından hemen sonra dizinin […]

27 Mart 2017 - 21:07

Başrollerinde Çağatay UlusoyAras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Yasemin Allen, Rıza Kocaoğlu ve Mustafa Uğurlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı İçerde dizisi ne zaman, hangi kanalda, hangi gün ve saat kaçta bu akşam var mı? İşte detaylar..

İçerde 27. yeni bölümü bu akşam 21:00’da başlayacak. Cumhurbaşkanı Gündem Özel yayınından hemen sonra dizinin yeni bölümü özetsiz olarak ekranlara gelecek. Yeni bölüm birazdan.. Yapımcılığını üstlenen Ay Yapım yeni projesi için Show Tv ile anlaşmaya vardı. Dizinin Show Tv ile yayın hayatına gireceği günü ve saati belli oldu. Kanal tarafından yapılan açıklamada İçerde dizisi için Pazartesi gününde karar kılındı. İçerde haftanın ilk günleri Show Tv’de yayınlanacak. Saat 20:00’da Show Tv’de yayınlanacak olan İçerde dizisi bir aksaklık olmadığı taktirde haftanın her pazartesi günleri saat 20:00’da Show Tv ekranlarında yayınlanacaktır.

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?