Dizi Haberleri > İçerde Dizisi Nerede Çekiliyor?

İçerde Dizisi Nerede Çekiliyor?

İçerde Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kıyasıya mücadelenin olacağı yeni sezonda iddialı diziler damga vurmaya hazırlanıyor. Bunların arasında güçlü ekibiyle en çok aday gösterilen İçerde dizisi çekimlerini İstanbul‘da yürütüyor. Dizinin erkek başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy Türkiye’deki en iyi erkek oyunculardan biri. Ünlü oyuncu yer aldığı dizide en büyük etken olacaktır. İçerde dizisi […]

19 Eylül 2016 - 19:28

Kıyasıya mücadelenin olacağı yeni sezonda iddialı diziler damga vurmaya hazırlanıyor. Bunların arasında güçlü ekibiyle en çok aday gösterilen İçerde dizisi çekimlerini İstanbul‘da yürütüyor. Dizinin erkek başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy Türkiye’deki en iyi erkek oyunculardan biri. Ünlü oyuncu yer aldığı dizide en büyük etken olacaktır. İçerde dizisi sezon boyunca çekimlerini İstanbul’da kurduğu sette çekimlerini sürdürecektir.

İçerde Dizisi Diğer Detayları İçin Tıklayınız.

Sezon boyunca İstanbul’da kurduğu sette çekimlerini yürütecek olan İçerde dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu ve Mustafa Uğurlu gibi ünlü isimler rol alıyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?