Dizi Haberleri > İçerde Eylem Gerçekleri Öğrenecek midir? 23. Bölüm Fragmanı

İçerde Eylem Gerçekleri Öğrenecek midir? 23. Bölüm Fragmanı

İçerde Eylem Gerçekleri Öğrenecek midir? 23. Bölüm Fragmanı

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 23. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Sarp’ın gözaltına alınmasından hemen sonra Yaşar’ın […]

20 Şubat 2017 - 14:42

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 23. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Sarp’ın gözaltına alınmasından hemen sonra Yaşar’ın kaçırdığı paraların bulunması sonucu Sarp aklanırken, Celal ise bu durumdan şüphe duymuştur. Sarp’ın kendisinin polise satıp satmadığını öğrenmek ister. Şimdi Sarp’ı bekleyen zorlu bir sınav vardır.

Öte yandan Celal baba, Mert’e gelecek ile alakalı planlarını anlatır. Ancak Mert’in bu plandan bilmediği, Celal’in ailesini ve kendisini öldürecek olmasıdır. Eylem ise Mert’in peşinden ayrılmaz. Her bulduğu ipucu Mert’ten aha çok şüphelenmesine yol açar. İçerde 23. yeni bölümüyle 27 Şubat‘ta Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 23. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?