reklam

İçerde Melek Öldü mü? Bensu Soral Diziden Neden ayrıldı?

İçerde Melek Öldü mü? Bensu Soral Diziden Neden ayrıldı?

Ekranların en popüler dizisi İçerde de son bölümde vurulan Melek öldü mü haberi izleyiciyi merakta bıraktı. Dizinin gelecek haftaki yeni bölüm fragmanında Sarp’ın annesi Füsun’a  Melek öldü demesi kafalarda soru işareti bıraktı. Melek karakterine hayat veren Bensu Soral diziden ayrılıyor mu?

Geçtiğimiz bölümde Sarp’a kardeşi Umut’u anlatacağı sırada vurulan Melek ölüyor mu? Yeni bölüm fragmanının yayınlanması ile Melek’in öldüğü ortaya çıktı. Mert’in ise Celal’e çalıştığı ortaya çıktı. Böylelikle Melek karakterine hayat veren Bensu Soral senaryo gereği diziden ayrıldı. İçerde’nin yeni bölümünde yer yerinden oynayacak. Acaba Sarp ile Umut (Mert) birbirlerine ne zaman kavuşacak. Melek öldü o halde Umut’u Sarp’a verecek kişi kim? Tüm bu soruların cevabını bekleyip göreceğiz.

Bensu Soral, 2 Şubat 1991 senesinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına İnegöl’de başladıktan sonra İnegöl Turgutalp Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Grafik Bölümü öğrencisidir. Oyuncu ablası Hande Soral’ın yardımı ile oyunculuk hayatına başlayan güzel oyuncu kariyerine Yol Ayrımı dizisiyle başlangıç yapmıştır. Daha sonra Vicdan dizisi ile çıkış yakalayan başarılı oyuncu Kösem Sultan ile Tatlı Küçük Yalancılar dizilerinde yer almıştı.

bensu-soral

Share
#

SENDE YORUM YAZ