reklam

İçerde Melek Ölecek mi? Öldü mü? Bensu Soral Diziden Ayrılıyor mu?

İçerde Melek Ölecek mi? Öldü mü? Bensu Soral Diziden Ayrılıyor mu?

Ekranların en popüler dizisi İçerde’de bu hafta Melek kaçırılıyor. Melek’in hayatı Celal babanın elindeyken, zora giriyor. Celal baba Coşkun’un yakasına yapıştığında diğer yandan Melek’in ölüm emri veriliyor.

Uzun süredir konuşulan kadın başrol oyuncusu adayı için model ve oyuncu Bensu Soral ile anlaşmaya varıldı. Başarılı oyuncu Bensu Soral dizide Melek karakterine hayat vermektedir. Melek dizide avukat rolünde önce Mert’in hayatını daha sonra Sarp’ın hayatını kurtaracaktır. Melek ayrıca Mafya babası Celal’in manevi kızıdır. Çağatay Ulusoy ile partner olacak olan Bensu Soral en son Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol almıştı.

Bensu Soral, 2 Şubat 1991 senesinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına İnegöl’de başladıktan sonra İnegöl Turgutalp Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Grafik Bölümü öğrencisidir. Oyuncu ablası Hande Soral’ın yardımı ile oyunculuk hayatına başlayan güzel oyuncu kariyerine Yol Ayrımı dizisiyle başlangıç yapmıştır. Daha sonra Vicdan dizisi ile çıkış yakalayan başarılı oyuncu Kösem Sultan ile Tatlı Küçük Yalancılar dizilerinde yer almıştı.

bensu-soral

Share
1364 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ