reklam
08 Kasım 2016

İçerde Reyting Sonuçları Açıklandı Güncel İzlenme Oranları Tuttu mu?

İçerde Reyting Sonuçları Açıklandı Güncel İzlenme Oranları Tuttu mu?

Çağatay Ulusoy, Bensu Soral, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Rıza Kocaoğlu‘nun başrollerini paylaştığı Show Tv dizisi İçerde reyting sonuçları açıklandı. İçerde güncel reyting sonuçlarını her hafta buradan takip edebilirsiniz.

7 Kasım 2016 İçerde Reyting Sonuçları

En çok iddia yaratan Pazartesi gününde Show Tv dizisi İçerde liderliği kaptırmadı. Her geçen gün izlenme oranında artış gösteren İçerde bu hafta 8,66 reyting oranıyla en iyi derecesini elde etti.

7-kasim-icerde-reyting-sonuclari

31 Ekim 2016 İçerde Reyting Sonuçları

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrol oynadığı İçerde yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana en çok reyting oranına ulaştı. Bu hafta 8,09 oranlık en iyi sonucu alan İçerde zirve koltuğunu yine kaptırmadı.

31-ekim-icerde-reytin-sonucu

24 Ekim 2016 İçerde Reyting Sonuçları

Show Tv’nin yeni dizisi İçerde 6. haftada en yüksek reyting oranına ulaştı. Total’de aldığı 7,95 reyting sonucu ile liderlik koltuğunu kaptırmayan dizi Ab’de ise 10,77 reytingle rekor kırdı.

icerde-24-ekim-reyting-sonucu

17 Ekim 2016 İçerde Reyting Sonuçları

Her hafta olduğu gibi tüm kategorilerde 1. olan taraf İçerde dizisi oluyor. Yeni bölümü yayınlanan dizi reytinglerde zirveyi kimseye bırakmıyor.

17-ekim-icerde-reyting-sonuclari

10 Ekim 2016 İçerde Reyting Sonuçları

Dün akşam yeni bölümü yayınlanan Show Tv dizisi İçerde 4. kez ekranlara geldi. İçerde liderlik koltuğunu kimseye kaptırmazken azda olsa diğer haftaya oranla reyting oranını yükseltti.

icerde-10-ekim-reyting

3 Ekim 2016 İçerde Reyting Sonuçları

Geçen hafta liderlik koltuğuna kurulan İçerde dizisinde bu hafta artık yüksek reyting hedefi vardı. Geçen haftaya oranla reyting puanını arttıran İçerde dizisinde işler yolunda gözüküyor. Show Tv dizisi İçerde tüm kategorilerde elde ettiği başarısıyla birinci oldu.

rating

26 Eylül 2016 İçerde Reyting Sonuçları

Yeni sezon dizisi İçerde 2. hafta sonucu oluşan reytinglerde liderlik koltuğuna oturmayı başardı. Ünlü oyuncuları kadrosunda barındıran dizide Total‘de 6,76 reyting alan dizi zirvenin tepesine çıktı.

rating

19 Eylül 2016 İçerde Reyting Sonuçları

Sezonun ilk randevusunda İçerde dizisi her iki grupta da ikincilik elde etti. Total’de aldığı 4.09 reyting ile iyi bir başlangıç yapan İçerde dizisi yeni sezonun en iddialı dizisi olarak yazıldı çizildi. İlk bölümden gerçekten istenileni veren dizide gelecek bölümler merak konusu yarattı.

icerde-reyting


Sezonun en iddialı yapımlarından İçerde dizisi güncel reyting sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz. Ünlü oyuncuları kadrosuna katan dizi yeni sezonun en gözdeleri halinde görülüyor. Daha yayın hayatına girmeyen dizi sosyal medya hesaplarında ilgi odağı. İzleyici kitlesi tarafından Çağatay Ulusoy’un yer aldığı İçerde merakla bekleniyor. Dizinin reytinglerde ne kadar başarı göstereceği de merak edilin konular arasında yer alıyor. İçerde dizisi yayın hayatına başladığı günden itibaren sitemizden bölüm bölüm reyting sonuçlarını takip edebileceksiniz. Ay Yapım imzalı Polisiye-Suç türündeki İçerde dizisi Eylül ayında Show Tv ekranlarında olacaktır. Dizinin güncel izlenme oranlarını detaylı olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ