Dizi Haberleri > İçerde Yaşar Yakalanacak Mı? 22. Bölüm Fragmanı 20 Şubat

İçerde Yaşar Yakalanacak Mı? 22. Bölüm Fragmanı 20 Şubat

İçerde Yaşar Yakalanacak Mı? 22. Bölüm Fragmanı 20 Şubat

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 22. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Gökhan’ın ölümünden sorumlu tutulan Sarp tutuklanır. […]

12 Şubat 2017 - 19:43

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin başrolünü paylaştığı İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı bu akşam tanıtıldı. Nefes kesen son bölümün hemen ardından İçerde 22. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı hd kalite ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Gökhan’ın ölümünden sorumlu tutulan Sarp tutuklanır. Sarp’ın bu işten tek kurtuluşu Yusuf Müdür’den alacağı yardım olur. Eylem ve Mert evdeyken esrarengiz bir mektup gelir. Mert mektubu açıp okuduğunda Coşkun’dan başkalarınında bu sırrı bildiğini öğrenir. Bu sırrı kimin bildiğini öğrenmek isteyen Mert bir umut peşine düşer. Aynı hedefe birlikte giden Mert ve Sarp bir soğuk hava deposunda mahsur kalır. Yaşar fırsatı iyi kullanıp iki kardeşi soğuk hava deposuna kilitler. Mert ve Sarp bu depodan sağ çıkabilecek mi?. İçerde 22. yeni bölümüyle 20 Şubat‘ta Show Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

İçerde 22. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?