Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

İçimdeki Fırtına Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri | Oyuncu Kadrosu

Yusuf Çim, Merve Boluğur ve Gizem Karaca‘nın başrol alacağı merakla beklenen yeni dizisi İçimdeki Fırtına bu akşam Star Tv ekranlarında başlıyor. Uzun süredir merakla beklenen yeni dizi saat 20:00’dan itibaren Star Tv’de. Yusuf Çim, Merve Boluğur ve Gizem Karaca’nın başrollerini paylaşacağı yeni dizi hakkında detaylı bilgiler haberin devamındadır. Aslan Film’in yapımcılığında Star Tv’de ekranlara gelmesi planlanan İçimdeki Fırtına […]

İçimdeki Fırtına Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri | Oyuncu Kadrosu
11 Şubat 2017 - 19:18 'de eklendi.

Yusuf Çim, Merve Boluğur ve Gizem Karaca‘nın başrol alacağı merakla beklenen yeni dizisi İçimdeki Fırtına bu akşam Star Tv ekranlarında başlıyor. Uzun süredir merakla beklenen yeni dizi saat 20:00’dan itibaren Star Tv’de. Yusuf Çim, Merve Boluğur ve Gizem Karaca’nın başrollerini paylaşacağı yeni dizi hakkında detaylı bilgiler haberin devamındadır.

Aslan Film’in yapımcılığında Star Tv’de ekranlara gelmesi planlanan İçimdeki Fırtına bu akşam yayın hayatına başlayor. Ünlü oyuncuların yer aldığı dizide ayrıca Burak Yamantürk ile Hatice Aslan’da rol alacak. Aslan Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Soner Caner ve Barış Kaya oturuyor. Star Tv’de yayınlanmaya başlayan yeni dizi İçimdeki Fırtına 11 Şubat 2017 Cumartesi gününden itibaren her hafta cumartesi günü izleyiciyle buluşacak.

İçimdeki Fırtına Nerede Çekiliyor?

İtalya’nın Napoli kentinde başlayan çekimler sezon boyunca İstanbul’da kurulan sette sürecek.

İçimdeki Fırtına Konusu

Kore dizisi Glass Mask’dan uyarlanan yeni dizide aşk uğruna aldanan iki kız kardeşin savaşı ele alınıyor. Çocukluk yıllarını beraber geçirmiş iki kız kardeşin zaman içinde birbirleriyle can düşmanı olacağı hayat hikayesinde; hiç ummadık olaylar ardı arkasına gelmesiyle geçmişin sırrı ortaya dökülür ve farklı boyut kazanır.
İkisi de birbirlerinin nelerden nem kapacaklarını bilirken, gizlice ilan edilen savaşta tüm kozlar paylaşılacak ve birbirlerini yaralamak adına tüm imkanlarını seferber edecektir. Ancak bu savaşta bilmedikleri bir şey vardır. Savaş sadece ikisi arasında kalmayıp ortaya dökülecektir. Geçmişin ardına çekilen perde aralanırken, gizli saklı kalan sırlar gün yüzüne çıkmasına neden olmuştur. İkisininde kontrolü ele alamayacağı eski defterler açıldıkça iki kardeş beraber hareket etmekte bocalayacaktır.

İçimdeki Fırtına Fragmanı

İçimdeki Fırtına Oyuncuları

Yusuf Çim (Emre Bademli);

26 Eylül 1991 İstanbul doğumlu Türk model ve oyuncudur. Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi bölümünü bitirdikten sonra eğitimini İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde tamamladı. 2011 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında ikincilik elde etmiştir. Ayrıca bir çok markanın katalog çekimlerinde yer almıştır. Daha sonra oyunculuk kariyerine başlangıç yapan genç oyuncu ilk olarak Ezra adlı televizyon dizisiyle rol aldı. Hemen ardından Çilek Kokusu adlı dizide adından sıkça söz ettirdi ve son olarak Hanım Köylü adlı dizide Ferit Sabit karakteriyle rol aldı.

unutsam-sevmeyi-dizisi-yusuf-cim

Merve Boluğur (Ezgi Kara);

16 Eylül 1987 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. Güzel oyuncu ilk olarak Acemi Cadı adlı televizyon dizisiyle kariyerine başlangıç yaptı. Daha sonra 2011-2012 senesinde Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde rol aldığı Kuzey Güney adlı dizide tüm Türkiye’nin beğenisini kazandı. Deneyimli oyuncu son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Nurbanu Sultan karakteriyle rol aldı.

unutsam-sevmeyi-dizisi-merve-bolugur

Gizem Karaca (Deniz Kara);

9 Temmuz 1992 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. 2011 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci oldu. O dönemlerde güzelliği ile ön plana çıkarak dizi teklifleri aldı. İlk olarak Eve Düşen Yıldırım adlı televizyon dizisiyle ekranlara çıktı. Daha sonra Benim Hala Umudum Var, Güzel Köylü ve İstanbul Sokakları adlı dizilerde adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

unutsam-sevmeyi-dizisi-gizem-karaca

Burak Yamantürk (Fırat Ateş Hazar);

14 Eylül 1980 Sivas doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Su Altı Teknolojisi bölümünü bitirdikten sonra ikinci bir üniversite daha okuyan Burak Yamantürk, bu kez Mimar Sinan Üniversitesi’nde Modern Dans Bölümünü bitirdi. Kariyerine Veda adlı diziyle başlayan oyuncu 2013 yılında Tatar Ramazan dizisinde Elmas Mercan karakteriyle tanınmıştı. En son Acı Aşk adlı televizyon dizisinde rol alan başarılı oyuncu Selim karakterini canlandırmıştı.

unutsam-sevmeyi-burak-yamanturk

Hatice Aslan (Perihan Bademli);

20 Şubat 1962 Sivas doğumlu Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. 3 kez En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Tiyatro ile başladığı kariyerine filmlerde ve dizilerde rol alarak devam etmektedir. Deneyimli oyuncu rol aldığı Kınalı Kar, Lale Devri, Firar, Bugünün Saraylısı ve Mayıs Kraliçesi adlı dizilerde adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

unutsam-sevmeyi-dizisi-hatice-aslan

Levent Can (Selim Kara);

23 Ağustos 1971 İstanbul doğumlu Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Tiyatro ile başladığı oyunculuk kariyerine televizyon dünyasında devam etmektedir. Usta oyuncu Kavak Yelleri Kurtlar Vadisi Pusu, Emret Komutanım, Ezel, Umutsuz Ev Kadınları ve Son adlı televizyon dizilerinde rol alarak başarılı grafik çizdi.

unutsam-sevmeyi-levent-can

Mehmet Özgür (Galip Erbal);

30 Ağustos 1970 Antalya doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Kollama adlı televizyon dizisiyle adını duyuran başarılı oyuncu daha sonra Muhteşem Yüzyıl, Suskunlar, Nizama Adanmış Ruhlar, Filinta ve Hanım Köylü adlı dizilerde rol aldı.

unutsam-sevmeyi-mehmet-ozgur

Tarık Papuççuoğlu (Nusret Deran);

Servet Pandur;

27 Mart 1970 İzmir Bergama doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Unutma Beni adlı televizyon dizisinde uzun süre rol alan deneyimli oyuncu daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne?, Yılanların Öcü ve Kalbim Yangın Yeri gibi dizilerde yer aldı.

unutsam-sevmeyi-servet-pandur

Alper Kut;

Türk oyuncu 25 Ekim 1962 senesinde Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih, Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunlarındandır. Oyunculuğa Fatmagül’ün Suçu Ne dizisiyle başladıktan sonra Kurtlar Vadisi Pusu ile üç sezon geçirdi.

Bilge Şen;

1 Ocak 1944 senesinde İzmir Ödemiş’de doğdu. 1979 senesinde girmiş olduğu Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Kariyeri boyunca bir çok kez dizi ve sinema filmlerinde rol alan usta oyuncu en son Aramızda Kalsın isimli televizyon dizisinde rol aldı.

Burak Can;

Türk oyuncu 21 Aralık 1996 İstanbul doğumludur. Gönül Ferman Dinlemiyor adlı televizyon dizisiyle oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra Sana Sır Vereceğim adlı diziyle yıldızı parlayan genç oyuncu son olarak Yılanların Öcü’nde Ömer karakterini canlandırdı.

Cenk Tunalı;

Türk oyuncu 8 Eylül 1978 İstanbul doğumludur. 2000 senesinde eğitimini İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Mezun olduktan sonra aynı sene içerisinde Yedi Numara isimli televizyon dizisiyle oyunculuğa başladı. Daha sonra Sırlar Dünyası, Emret Komutanım, Üvey Aile ve Nizama Adanmış Ruhlar isimli dizilerde rol aldı. Başarılı oyuncu en son Eyvah Eyvah 3 sinema filminde yer aldı.

Hazal Şenel;

Türk oyuncu 18 Ağustos 1992 senesinde İstanbul’da doğdu. Genç oyuncu 2006 senesinde Selena isimli diziyle oyunculuk kariyerine başlangıç yaptı. Daha sonra Türk Malı ve Pis Yedili gibi önemli dizilerde adını sıkça duyurdu. Son olarak Pis Yedili’de Salça karakteriyle rol almıştı.

Ceren Benderlioğlu;

Türk oyuncu 1 Ekim 1983 İstanbul Kadıköy doğumludur. Eğitimini Trakya Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünde tamamladı. Üniversite yıllarında tanıştığı Tümay Özokur sayesinde oyunculuğa yöneldi. 2002 senesinde Ekmek Teknesi dizisiyle ilk rolünü aldı. Daha sonra bir çok dizide rol alan başarılı oyuncu son olarak Kertenkele dizisi kadrosunda yer aldı.

Nihan Okutucu;

1 Ocak 1984 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi gördü. 2000 senesinde ilk rolünü Yeni Numara adlı televizyon dizisinde aldı. Daha sonra bir çok dizide rol almış olsa da kendisini Kuzey Güney’de göstermiştir.

Nazmi Kırık;

Türk oyuncu 1 Ocak 1976 senesinde Diyarbakır’da doğdu. Diyarbakır Mezopotamya Kültür Merkezinde tiyatro dersleri aldı. Daha çok sinema kariyeri olan başarılı oyuncu, televizyon dünyasında ise Ankara’nın Dikmeni ve Kehribar adlı dizide rol aldı.

Gürsu Gür;

Türk oyuncu 29 Kasım 1979 İstanbul doğumludur. Oyunculuk eğitimi alan Gür, TRT dizisi Çırağan Baskını isimli diziyle kariyerine adım attı. Ardından rol aldığı Serçe Sarayı ve Tatlı İntikam dizileriyle adını duyurdu.

 

Ayşegül Yıldız;

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER