Dizi Haberleri > İçimdeki Fırtına Ezgi, Gerçeği İspatlayabilecek mi? 4. Bölüm Fragmanı

İçimdeki Fırtına Ezgi, Gerçeği İspatlayabilecek mi? 4. Bölüm Fragmanı

İçimdeki Fırtına Ezgi, Gerçeği İspatlayabilecek mi? 4. Bölüm Fragmanı

İki kız kardeşin savaşını anlatan İçimdeki Fırtına dizisinin 4. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra büyüleyici yeni tanıtım fragmanı sitemize eklendi. İçimdeki Fırtına 4. bölümüyle 4 Mart 2017 cumartesi günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Ezgi, Deniz hakkında araştırmaya başlarken, Deran Köşk’ünde gerçekleşen partide tanıştığı Kerem […]

25 Şubat 2017 - 16:07

İki kız kardeşin savaşını anlatan İçimdeki Fırtına dizisinin 4. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra büyüleyici yeni tanıtım fragmanı sitemize eklendi. İçimdeki Fırtına 4. bölümüyle 4 Mart 2017 cumartesi günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Ezgi, Deniz hakkında araştırmaya başlarken, Deran Köşk’ünde gerçekleşen partide tanıştığı Kerem Deran’ın babasının kim olduğunu merak eder. Ezgi’nin tek derdi gerçek Elif Deran’ı ortaya çıkarıp Deniz’den sonsuza dek kurtulmayı ister.

Elif Deran ise intikam için harekete geçer. Deniz seneler sonra parmaklıklar ardında olan babasından gerçeği öğrenir. Emre üzerinden başlayan Ezgi ve Deniz’in savaşı geçmişteki pek çok sırrı ortaya çıkarır. Artık savaş sadece ikisi arasında geçmeyecek kadar büyümüştür.

İçimdeki Fırtına 4. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?