Dizi Haberleri > İçimdeki Fırtına Ezgi Gerçekleri İspatlayabilecek mi? 3. Bölüm Fragmanı

İçimdeki Fırtına Ezgi Gerçekleri İspatlayabilecek mi? 3. Bölüm Fragmanı

İçimdeki Fırtına Ezgi Gerçekleri İspatlayabilecek mi? 3. Bölüm Fragmanı

İki kız kardeşin savaşını anlatan İçimdeki Fırtına dizisinin 3. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra büyüleyici yeni tanıtım fragmanı sitemize eklendi. İçimdeki Fırtına 3. bölümüyle 25 Şubat 2017 cumartesi günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Uçurumdan aşağı düşen Deniz’in ölümüyle Ezgi her şeyi kendi kontrolü altına […]

18 Şubat 2017 - 15:57

İki kız kardeşin savaşını anlatan İçimdeki Fırtına dizisinin 3. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra büyüleyici yeni tanıtım fragmanı sitemize eklendi. İçimdeki Fırtına 3. bölümüyle 25 Şubat 2017 cumartesi günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Uçurumdan aşağı düşen Deniz’in ölümüyle Ezgi her şeyi kendi kontrolü altına alır. Hem Emre’yle evlenmiş hemde Deniz’in çizimlerini kendi çizimi gibi göstererek Deran Holdingde tasarımcı olmuştur. Bu beş yılda Emre hayatını Ezgi ile sürdürmüştür. Öte yandan Nusret Deran’ın Amerika’da gördüğü tedavi sona ermiştir ve İstanbul’a yeniden geri dönmüştür.

Nusret Deran’ın yanında kayıp olan torunu Elif Deran ve küçük oğlu da vardır. Deran Holding’e gittiği ilk gün torununu Ezgi ve Emre ile tanıştırdığı sırada Ezgi, bu kızın Elif olduğuna inanmakta güçlük çeker. Emre ise bu kadar benzerlik karşısında şok olmuştur. Ezgi başta Deniz’in Elif olarak kalması için çabalar. Sonrasın da ise Deniz ve Ezgi’nin savaşı uzaktan uzağa sürecektir. Ezgi ilk hedefinde torunu bildiği Elif’in Deniz olduğunu ispatlamaya çalışır. Ancak bilmediği bir şey vardır ki.. Arkasında duran Fırat’ın Deniz kadar bedeller ödetmek istemesidir.

İçimdeki Fırtına 3. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?