Dizi Haberleri > İkimizin Yerine Film Fragmanı İzle

İkimizin Yerine Film Fragmanı İzle

İkimizin Yerine Film Fragmanı İzle

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ile Nejat İşler‘in rol aldığı İkimizin Yerine filminin çekimleri tamamlandı. Yılın aşkına tanık olacağınız filmin senaryosu Pınar Bulut’a aittir. Serenay Sarıkaya’nın ilk sinema tecrübesi olacak filmde Nejat İşler ile yaşayacağı aşk hikayesi sinemaseverlere büyük merak uyandırdı. Çekimleri son bulan film çok yakında vizyona giriyor. Yapımcılığını TAFF’ın […]

12 Eylül 2016 - 20:53

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ile Nejat İşler‘in rol aldığı İkimizin Yerine filminin çekimleri tamamlandı. Yılın aşkına tanık olacağınız filmin senaryosu Pınar Bulut’a aittir.

Serenay Sarıkaya’nın ilk sinema tecrübesi olacak filmde Nejat İşler ile yaşayacağı aşk hikayesi sinemaseverlere büyük merak uyandırdı. Çekimleri son bulan film çok yakında vizyona giriyor.

Yapımcılığını TAFF’ın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Umur Turagay oturuyor. Filmin başrolünde yer alan Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler dışından usta oyuncular Zerrin Tekindor, İştar Gökseven ve Özgür Emre Yıldırım yer alıyor.

İkimizin Yerine Vizyon Tarihi

Film, 21 Ekim 2016 cuma günü vizyonda.

İkimizin Yerine Filmi Nerede Çekiliyor?

Bursa Mudanya’da çekimleri başlayan film İstanbul’da son buldu.

İkimizin Yerine Konusu;

Muhteşem aşk hikayesinin anlatılacağı filmde küçük bir kasabada büyüyen Çiçek sürekli kendini tekrarlayan hayatını sorgulayacaktır. Edebiyat öğretmeni Doğan ise Çiçek’in hayatını değiştirecektir.

İkimizin Yerine Fragmanı

İkimizin Yerine Oyuncuları;

Serenay Sarıkaya (Çiçek);

Çiçek karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya küçük bir kasabada büyümüş ve sürekli kendini tekrarlayan hayatını sorgulayacaktır.

serenay-sarikaya-ikimizin-yerine

Nejat İşler(Edebiyat Öğretmeni Doğan);

Edebiyat öğretmeni Doğan karakterine hayat veren Nejat İşler filmde büyük aşkı Çiçek’in hayatını değiştirecektir.

nejat-isler-ikimizin-yerine

Zerrin Tekindor;

zerrin-tekindor-ikimizin-yerine

İştar Gökseven;

istar-gokseven-kimdir

Özgür Emre Yıldırım;

ozgur-emre-yildirim-ikimizin-yerine

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?