Dizi Haberleri > İlişki Durumu Evli Ceyda (Serenay Aktaş) Kimdir?

İlişki Durumu Evli Ceyda (Serenay Aktaş) Kimdir?

İlişki Durumu Evli Ceyda (Serenay Aktaş) Kimdir?

Survivor yarışmacısı Serenay Aktaş yeni sezonda İlişki Durumu Evli dizisinde rol almaya başladı. Güzel oyuncu dizide Ceyda karakterine hayat verecektir. Son olarak Acil Aşk Aranıyor dizisinde rol alan başarılı oyuncu yeni dizi için hazırlıklarını sürdürüyor. Futbolcu ve dizi, sinema oyuncusu 1 Ekim 1993 senesinde İstanbul’da […]

30 Eylül 2016 - 12:17

Survivor yarışmacısı Serenay Aktaş yeni sezonda İlişki Durumu Evli dizisinde rol almaya başladı. Güzel oyuncu dizide Ceyda karakterine hayat verecektir. Son olarak Acil Aşk Aranıyor dizisinde rol alan başarılı oyuncu yeni dizi için hazırlıklarını sürdürüyor.

Futbolcu ve dizi, sinema oyuncusu 1 Ekim 1993 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Henüz daha 15 yaşında iken futbolla ilgilenen Aktaş, Zeytinburnuspor kadın futbol takımında oynadı. Daha sonra Antalyaspor kadın futbol takımına transfer oldu. Bir sezonda Antalyaspor kadın futbol takımında oynadıktan sonra ajanss tarafından takibe alındı ve oyunculuk teklifi edildi. Futbolu bırakan Aktaş oyunculuğa başladı. İlk olarak Arka Sıradakiler dizisinde rol alan güzel oyuncu Kanıt, Muhteşem Yüzyıl, Kaçak Gelinler ve Acil aşk Aranıyor dizilerinde de rol aldı. Bir dönem Survivor yarışmasına katılan Aktaş, herkes tarafından tanınmış kişi oldu.

evli-ve-ofkeli-ceyda-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?