Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

İlişki Durumu Evli Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Otel’de Çekildi ve Resimleri

İlişki Durumu Karışık olarak yayın hayatına başlayan Show Tv dizisi 2016-2017 yeni sezonunda İlişki Durumu Evli olarak devam etmekte olan dizinin nerede çekildiği hakkında bilgileri paylaşıyoruz. İlişki Durumu Evli, Ayşegül ve Can hangi otelde balayı yaptı? Can ve Ayşegül’ün balayı yaptığı otel neresi? İşte detaylar.. Yeni sezon ilk bölümü İzmir’de bir otelde çekilen İlişki Durumu Evli dizisi çekimleri için […]

İlişki Durumu Evli Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Otel’de Çekildi ve Resimleri
23 Eylül 2016 - 12:39 'de eklendi.

İlişki Durumu Karışık olarak yayın hayatına başlayan Show Tv dizisi 2016-2017 yeni sezonunda İlişki Durumu Evli olarak devam etmekte olan dizinin nerede çekildiği hakkında bilgileri paylaşıyoruz. İlişki Durumu Evli, Ayşegül ve Can hangi otelde balayı yaptı? Can ve Ayşegül’ün balayı yaptığı otel neresi? İşte detaylar..

Yeni sezon ilk bölümü İzmir’de bir otelde çekilen İlişki Durumu Evli dizisi çekimleri için İzmir’in Karaburun mevkisini tercih etti. İzmir’in eşsiz güzelliğinde çekilen dizinin ilk bölümü Karaburun beldesinde Club Asya Otel‘de çekilmiştir. İlişki Durumu Evli dizisinin diğer bölümleri sezon boyunca İstanbul’da kurulu sette çekilecektir.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER