Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

İlişki Durumu Evli Erkut (Anıl İlter) Kimdir Dizideki Rolü Nedir?

2016-2017 sezonuna İlişki Durumu Evli olarak devam edecek diziye yeni bir oyuncu katıldı. Geçtiğimiz sezon İlişki Durumu Karışık adıyla Show Tv’de yayınlanan dizi yeni sezonda Evli olarak yakında başlıyor. Kanal D’nin yaz aylarında yayın hayatına geçirdiği Şahane Damat final yapınca oyuncu Anıl İlter transfer edildi. Anıl İlter dizide Erkut karakterine hayat verecektir. Türk sinema ve […]

İlişki Durumu Evli Erkut (Anıl İlter) Kimdir Dizideki Rolü Nedir?
30 Eylül 2016 - 11:37 'de eklendi.

2016-2017 sezonuna İlişki Durumu Evli olarak devam edecek diziye yeni bir oyuncu katıldı. Geçtiğimiz sezon İlişki Durumu Karışık adıyla Show Tv’de yayınlanan dizi yeni sezonda Evli olarak yakında başlıyor. Kanal D’nin yaz aylarında yayın hayatına geçirdiği Şahane Damat final yapınca oyuncu Anıl İlter transfer edildi. Anıl İlter dizide Erkut karakterine hayat verecektir.

Türk sinema ve dizi oyuncusu 3 Nisan 1981 yılında İzmit’de dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisinden mezunudur. Oyunculuk kariyerine Ece dizisiyle ile başlangıç yapmıştır. Başarılı oyuncu Öyle Geçer bir Zaman Ki ve Kavak Yelleri dizileriyle kariyerinde çıkış yakaladı.

anil-ilter

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER