Dizi Haberleri > İlişki Durumu Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?

İlişki Durumu Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?

İlişki Durumu Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?

Geçen yaz İlişki Durumu Karışık adı altında ekranlara gelen Show tv dizisi sezon boyunca yayında kalmış ve 2016-2017 yeni sezonunda İlişki Durumu Evli olarak devam kararı aldı. Peki ya dizinin yeni sezon akıbeti ne oldu. İşte yeni sezon İlişki Durumu Evli dizisi reyting oranları nasıl sonuçlandı. […]

03 Eylül 2016 - 13:15

Geçen yaz İlişki Durumu Karışık adı altında ekranlara gelen Show tv dizisi sezon boyunca yayında kalmış ve 2016-2017 yeni sezonunda İlişki Durumu Evli olarak devam kararı aldı. Peki ya dizinin yeni sezon akıbeti ne oldu. İşte yeni sezon İlişki Durumu Evli dizisi reyting oranları nasıl sonuçlandı.

İlk yayınını 24 Eylül 2016 cumartesi günü gerçekleştiren İlişki Durumu Evli dizisinin açıklanan reyting sonuçlarında başarısı belli oldu. Reytinglerde aldığı ciddi rakamlar kalitesini arttırmış gösteriyor. Her hafta sonu Cumartesi günleri yayınlanacak olan İlişki Durumu Evli dizisinin reytinglerini her hafta buradan takip edebilirsiniz. Dizinin tartışma yaratan tutup tutmayacağı hakkındaki sorusuna şimdilik söz söylemek ise çok erken. Bir kaç bölüm sonra reytinglerde yakaladığı başarılara göre analiz edeceğiz.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?