Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

İsimsizler 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | Gelecek bölüm

Kanal D’nin yeni dizisi İsimsizler pazartesi günleri ekranlara gelmeye devam ediyor. Sosyal medyada ilgi odağı olan dizinin bu akşamki yeni bölümü yayınlandıktan sonra 5. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Merakla beklenen fragman ilk olarak buradan ilginize sunulmuştur. İyi seyirler.. Fatih Kaymakam ve ekibi, paralel yapı bağlantılarında yol sırada hem içerideki hemde uluslararası düşmanların hedefi olur. Sawer durmadan […]

İsimsizler 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | Gelecek bölüm
17 Nisan 2017 - 14:02 'de eklendi.

Kanal D’nin yeni dizisi İsimsizler pazartesi günleri ekranlara gelmeye devam ediyor. Sosyal medyada ilgi odağı olan dizinin bu akşamki yeni bölümü yayınlandıktan sonra 5. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Merakla beklenen fragman ilk olarak buradan ilginize sunulmuştur. İyi seyirler..

Fatih Kaymakam ve ekibi, paralel yapı bağlantılarında yol sırada hem içerideki hemde uluslararası düşmanların hedefi olur. Sawer durmadan başarısız olurken, bu durumun sorumlusu olarak Kaymakam Fatih’i görür ve onu öldürtmek için harekete geçer.

Diğer yandan Sinan için çember daralmaktadır. Mahmut’un cezaevinden çıkamaması halinde Sinan’ı tüm bildiklerini anlatmak ile tehdit eder. Bu sırada Sinan’a destek veren Otto ise İsimsizlerin tuzağına düşer. Acaba Mahmut, hapisten çıkabilecek midir? İsimsizler yeni bölümüyle gelecek hafta 24 Nisan’da Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

İsimsizler 5. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER