Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

İsimsizler ”Savcı Zeki Öztan” kimdir? Ragıp Savaş yeni dizisi

En son Ölene Kadar dizisinde izlediğimiz deneyimli oyuncu Ragıp Savaş, Kanal D’nin yeni dizisi İsimsizler kadrosuna dahil oldu. Oyuncu dizide Savcı Zeki Öztan karakterine hayat verecek. Zeki Öztan, İstanbul Hukuk Fakültesi mezunudur. Balıkesir Biga, İzmir Ödemiş ve Ankara’da görev yaptıktan sonra Virankaya’ya tayini çıkar. 24 Ekim 1966 İzmir doğumlu Türk oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı […]

İsimsizler ”Savcı Zeki Öztan” kimdir? Ragıp Savaş yeni dizisi
17 Nisan 2017 - 11:28 'de eklendi.

En son Ölene Kadar dizisinde izlediğimiz deneyimli oyuncu Ragıp Savaş, Kanal D’nin yeni dizisi İsimsizler kadrosuna dahil oldu. Oyuncu dizide Savcı Zeki Öztan karakterine hayat verecek. Zeki Öztan, İstanbul Hukuk Fakültesi mezunudur. Balıkesir Biga, İzmir Ödemiş ve Ankara’da görev yaptıktan sonra Virankaya’ya tayini çıkar.

24 Ekim 1966 İzmir doğumlu Türk oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Kurtlar Vadisi Pusu ile ekranlarda tanınan başarılı oyuncu rol aldığı Fuat Tamer Tataroğlu karakteri ile çok beğenildi. Ardından rol aldığı Sen Harikasın dizisi ile çıkışını sürdüren oyuncu daha sonra sırası ile Canan, Hayatımın Rolü, Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Ölene Kadar gibi önemli dizilerin kadrosunda yer aldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER